Laste madrats

Tootekood: Madrazzi-Baby
Laoseis: 0
Tarneaeg: Kuni 14 tööpäeva
Hind:
Al. 93,56 €

Parameetrid


* Suurus

Madrazzi Baby

Madrazzi Baby mugavust tunned juba käega katsudes ning see ei sarnane ühegi teise madratsiga.

Imikud on usinad magajad, veetes unemaal 10 – 21 tundi päevas. Tervislik ja hea uni on neile väga oluline, kuna imiku aju areneb just magamise ajal.

Väikelastele mõeldud Madrazzi Baby esindab täiesti uut madratsipõlvkonda, mis tehtud temperatuuritundlikust viskoelastsest vahtpolüuretaanist, materjalist, mis tuntud ka ingliskeelse nimetuse "memory foam" all.

Mõõdud (cm)

120x60x10

140x70x10

 
 

Madrazzi Baby originaalsus seisneb materjali erilises elastsuses ja soojatundlikkuses, mis tagab ideaalse toe tillukese magaja kasvavale selgroole ning lihastele. Madrats reageerib lapse keha igale liigutusele, luues suurepärased võimalused keha lõdvestumiseks ja puhkamiseks.

Madrazzi Baby kindlustab beebile anatoomiliselt õige asendi, vormudes täpselt tema keha järgi. Nii jaotub keha kaal ühtlaselt kogu lamamispinna ulatuses, ning see kindlustabki maksimaalselt mugava puhkeasendi.

Madrazzi Baby katteriie on veekindel ja hingav. Madrazzi Baby katteriie on pahemalt poolt kaetud polüuretaani kihiga, mis takistab vedeliku pääsu läbi kanga toote sisse, kuid samal ajal laseb tootes tekkiva niiskuse tootest välja aurustada. Katteriidel on Euroopa standardi Öko-Tex Standard 100 nõuetele vastavuse sertifikaat.

Eesti Allergialiit soovitab

Sarnased tooted

 

 

Tootekood: Madrazzi-kattemadrats ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: Kuni 14 tööpäeva
Al. 142,33 €

 

 

Tootekood: Madrats ,   Laoseis: 0 ,   Tarneaeg: Kuni 14 tööpäeva
Al. 30,60 €

 

 

Tootekood: Madrazzi madrats ,   Laoseis: 3 ,   Tarneaeg: Kuni 14 tööpäeva
Al. 244,00 €